E-LEARNING LANGINO

Originální, jednoduchý
a účinný způsob, jak se naučit cizí jazyk!

Unikátní způsob výuky
cizích jazyků online

S Langinem jsou výsledky učení rychlé a trvalé.

Software Langino vidí, jak se učíte a učí se s vámi. Dokáže vytvářet obsah na míru, abyste procvičovali to, co potřebujete nejvíc.

Obsah vždy na míru

Langino vidí, co vám jde a co si naopak potřebujete procvičit. Abyste se učili jen to podstatné, přizpůsobí vám obsah na míru.

Udržíte si motivaci

S rychlými výsledky v Langinu, přijde pocit úspěchu. Úspěch bude zdravou motivací pro váš permanentní posun v cizím jazyce.

Tvoříte vlastní materiály

Díky speciální funkci si budete moct jedním kliknutím do Langina nahrát vlastní obsah k učení. Bude vás to bavit.

Prostředí je interaktivní

V Langinu můžete psát, poslouchat i mluvit. Díky této kombinaci budou vaše výsledky rychlé a trvalé.

Efektivní vzdělávání jazyků ve firmách s Langinem

Kombinace živé a online výuky přináší lepší výsledky, než zvolit pouze jednu nebo druhou formu. S lektorem novou gramatiku lidé snadno pochopí. V e-learningu Langino ji efektivně procvičí, aby zvládli vše rychle používat v praxi. 

Velkou výhodou je možnost sledovat výsledky, jak se kdo učí. Díky tomuto kontrolnímu nástroji budete mít přehled, zda vaši zaměstnanci dostávají to, co od školení potřebují.

E-learning Langino je v ceně kurzů, neplatíte nic navíc.

Pro Váš lepší přehled uvidíte průběžné výsledky jak, se lidé posouvají.

Díky Langinu víme, co každý potřebuje ještě před tím, než začne živá výuka.

Studijní materiály na míru
podle potřeby Vašich zaměstnanců

Kombinace živé a online výuky přináší lepší výsledky, než zvolit pouze jednu nebo druhou formu. S lektorem novou gramatiku lidé snadno pochopí. V e-learningu Langino ji efektivně procvičí, aby zvládli vše rychle používat v praxi. 

Velkou výhodou je možnost sledovat výsledky jak se kdo učí. Díky tomuto kontrolnímu nástroji, budete mít přehled, zda vaši zaměstnanci dostávají to, co od školení potřebují.

Požádejte si
o zkušební verzi zdarma

Vlastní zkušenost je víc než načtená teorie. Rádi vám ukážeme, že řešení s Langinem do vaší firmy přinese pozitivní změnu ve výuce jazyků. Požádejte si o zkušební verzi e-learningu ZDARMA a my vám přijedeme Langino ukázat. Aby vaše rozhodnutí bylo správné, zažijte si jak Langino funguje.

Napište nám

14 + 6 =

Langino