Langino ve firmách

Používáte ve firmě angličtinu?

Potřebujete ji při telefonování, v e-mailech, na jednáních, prezentacích...?

Chtěli byste, aby angličtinu zvládalo co nejvíce zaměstnanců?

Udělejte z Langina pro Vaše zaměstnance jazykové centrum ZDARMA

 
 

Základem jazyka jsou slovní zásoba a fráze

Existuje spousta úspěšných lidí, kteří létají z jednání na jednání po celém světě, a přesto mluví lámanou angličtinou. Čím to je, že se přesto domluví? Mají odvahu mluvit i s chybami. A co je podstatné - ovládají potřebnou slovní zásobu a slovní obraty ve svém oboru.

Usnadňujete zaměstnancům jazykové vzdělávání?

Možná i Vy znáte, jaké to je, když nastoupíte do práce, poprvé jedete na veletrh, nebo se musíte připravit na odbornou konferenci. Najednou je potřeba zvládnout spoustu nových věcí. Musíte je pochopit, vyznat se v nich a mnohdy je hned začít používat v angličtině. Možná i Vy víte jak je nepříjemné stále se dokola ptát, jak se to řekne anglicky, nebo kde to najdu. Člověk to udělá jednou, dvakrát, a pak je mu to trapné. Radši to složitě zjišťuje sám nebo to vzdá a nervózně čeká, jak to dopadne. Také jste to zažili?
V mnoha firmách je tato psychická bariéra příčinou, proč zaměstnanci neovládají odborný cizí jazyk.
Jak je to u Vás? Šlo by to i jinak?

Dejte lidem nástroj a podklady k výuce

K tomu, abychom zlepšovali svůj jazyk, potřebujeme motivaci, cíl a rychlé výsledky. Pokud chceme cizí jazyk co nejdříve používat, potřebujeme zvládnout základní časy, základní slovesa a hned poté klíčovou slovní zásobu a fráze, které se v našem okolí nejvíce používají.
Takto to funguje i u Vašich zaměstnanců. Pomozte jim. Věnujte trochu úsilí a připravte jim firemní podklady k výuce jazyka. Určitě se Vám to násobně vrátí a bude to pro Vaši firmu přínosem.


Co můžete s Langinem udělat pro Vaši firmu

- Vytvořte si v Langinu firemní slovník
V každé firmě existuje spousta slov a slovních obratů, které jsou pro Váš obor specifické, a bez kterých se jen těžce obejdete. V Langino slovníku je buď přímo najdete, nebo si je můžete do slovníku doplnit.
zdroje slovníku, vytváření vlastních slovíček

T Nachystejte si firemní Tématické okruhy
Slova a fráze dejte do Témat - například: Naše produkty, Veletrh, Laboratoř, Servis a reklamace, Call centrum... V Langinu lze témata tvořit velice jednoduše a lze na nich pracovat i týmově.
témata a jejich využití

P Využijte Vašich odborných textů a materiálů
Ve firmách bývá spousta kvalitních podkladů k výuce. Firemní letáky, katalogy, prezentační materiály, už vytvořené nabídky apod.. Byla by velká škoda je nevyužít. Pokud použijete v Langinu Analýzu textu, dokážete jednoduše propojit slova s větami a připravit je Vašim zaměstnancům k výuce. Studovat slovní zásobu v kontextu se známým textem pak pro ně bude násobně účinnější.
analýza textu

4 Učte se v Langinu pomocí profesionálních výukových nástrojů
Vaše nebo i cizí Témata můžete v Langinu studovat kdykoliv bez omezení. Různými metodami procvičíte slovní zásobu, zlepšíte psaní, správnou výslovnost a poslech. Vše zastřešuje inteligentní přezkušování. Langino pozná, co Vám jde lépe, co hůře a podle toho samo upraví počty opakování při výuce.

# Co jednou vytvoříte, opakovaně využijete
Slovník Vám poslouží k odborným překladům, slovní zásobu a věty v Tématech se mohou Vaši zaměstnanci učit kdykoliv. Vše, co zpracujete, je skvělý podklad pro Vaše případné lektory anličtiny. I oni mohou Langino ZDARMA VYUŽÍVAT stejně jako vy :)

POMOZTE VAŠIM ZAMĚSTNANCŮM S ANGLIČTINOU!

 
PŘIHLÁŠENÍ DO LANGINO
c
Proč mít Langino účet
c

Langino je mocný pomocník pro studenty, lektory i školy cizího jazyka. Aby však mohlo plnit svuji funkci a užitek, potřebujete si vytvořit Langino účet.
důvody jsou tyto:

Langino se Vám přizpůsobuje

Tím, že je Langino tak flexibilní a dokáže se přizpůsobit Vašim požadavkům, je potřeba tato nastavení uložit a provázat s Vašim účtem.

Vše, co si vytvoříte, Langino naváže na Váš účet

V Langinu vytváříte vlastní slovíčka, fráze, témata. Pokud jste učitel tak i třídy, případně školy. Děláte si zápisy z hodin, zapisujete si údaje o svých klientech.

Využijete inteligentní zkoušení

Studijní nástroje v Langinu di dokážou zapamatovat, které učené výrazy Vám šly lépe, které hůře a podle toho přizpůsobí další procvičování.

 

Nastavení Langino účtu

V Langinu můžete být prakticky neviditelní. Jediné, co je zveřejněno např. pod Vašim vlastním slovíčkem, je Vaše jméno.
Na druhou stranu můžete Langino použít jako Váš pracovní, prodejní a marketingový nástroj. Pak je naopak výhodné zveřejnit hned několik kontaktních údajů, odkazů na stránky, sociální sítě...

 
CHCETE SE PŘIHLÁSIT?
c

Nejste přihlášeni do svého Langino účtu. Vše co vytvoříte bude za krátkou dobu smazáno. Přihlášením zachováte vše, co jste doposud odzkoušeli.

POTŘEBUJEME VAŠE PŘIHLÁŠENÍ
c

Abyste mohli pokračovat, musíte být přihlášeni do svého účtu Langino. Tato akce souvisí s jinými uživateli a bez Vaší identifikace není možná.


přihlásit se zrušit
NAPIŠTE NÁM
c

Pokud máte nějaký problém, chtěli byste nás upozornit na chybu, napsat nápad na vylepšení, nebo nás jen pozdravit - prosím vyplňte formulář níže.

Kontakt na Vás