Jak nejlépe používat studijní nástroje?

Podívejte se do nápovědy. Najdete tam videonávody, jak co nejefektivněji studovat s pomocí Langina.
Abyste mohli začít studovat, přidejte jedno nebo více témat
(+) přidat témata
R
PŘIHLÁŠENÍ DO LANGINO
c
Proč mít Langino účet
c

Langino je mocný pomocník pro studenty, lektory i školy cizího jazyka. Aby však mohlo plnit svuji funkci a užitek, potřebujete si vytvořit Langino účet.
důvody jsou tyto:

Langino se Vám přizpůsobuje

Tím, že je Langino tak flexibilní a dokáže se přizpůsobit Vašim požadavkům, je potřeba tato nastavení uložit a provázat s Vašim účtem.

Vše, co si vytvoříte, Langino naváže na Váš účet

V Langinu vytváříte vlastní slovíčka, fráze, témata. Pokud jste učitel tak i třídy, případně školy. Děláte si zápisy z hodin, zapisujete si údaje o svých klientech.

Využijete inteligentní zkoušení

Studijní nástroje v Langinu di dokážou zapamatovat, které učené výrazy Vám šly lépe, které hůře a podle toho přizpůsobí další procvičování.

 

Nastavení Langino účtu

V Langinu můžete být prakticky neviditelní. Jediné, co je zveřejněno např. pod Vašim vlastním slovíčkem, je Vaše jméno.
Na druhou stranu můžete Langino použít jako Váš pracovní, prodejní a marketingový nástroj. Pak je naopak výhodné zveřejnit hned několik kontaktních údajů, odkazů na stránky, sociální sítě...

 
CHCETE SE PŘIHLÁSIT?
c

Nejste přihlášeni do svého Langino účtu. Vše co vytvoříte bude za krátkou dobu smazáno. Přihlášením zachováte vše, co jste doposud odzkoušeli.

POTŘEBUJEME VAŠE PŘIHLÁŠENÍ
c

Abyste mohli pokračovat, musíte být přihlášeni do svého účtu Langino. Tato akce souvisí s jinými uživateli a bez Vaší identifikace není možná.


přihlásit se zrušit
Popis studijních nástrojů
c

Langino jsme vytvořili s jazykovými specialisty a odborníky na fungování mozku tak, abyste si co nejlépe zapamatovali a procvičili studované slovní výrazy. Nikdy nenahradí Vaše nasazení a představivost, to bude vždy na vás, ale v maximální míře Vám usnadní a zpříjemní procvičování a testování Vašich dovedností.

O kartičky

 

M psaní

N poslech

 
 

E párování

 
Zdroje studování
c
text se připravuje
R UČENÉ VÝRAZY
15 l c
Počet učených výrazů