NÁPOVĚDA

" s

Langino pro univerzity a veřejné školy

Nemáte dostatečné podklady k výuce odborné angličtiny?

Trávíte mnoho času s přípravou do hodiny?

Chcete zjednodušit a zrychlit přípravu testů?

 

Využijte Langino, usnadní Vám práci a studentům výuku

 

Místo hodin příprav stačí minuty...

Znáte to. Máte sice k dispozici učebnici, ale chybí tam výrazy a fráze, které potřebujete studenty naučit. Chcete nějak hodinu oživit. No jo, ale kdo by to chtěl složitě shánět a trávit nad tím hodiny...
Máme pro vás Tip. Zkopírujte odborný text, nebo zajímavý článek. Vložte jej do Langina a během pár minut si nachystejte kvalitní podklady. Díky tomu budete působit velmi profesionálně a zároveň umožníte studentům studovat tuto vaši výuku i mimo vyučování na mobilech a tabletech.

Jak nemít z přípravy testů noční můru

Co byste řekli tomu, kdybyste si mohli během chvilky vygenerovat testy na klasifikaci studentů, včetně klíče k jejich hodnocení. Navíc v těchto testech budou odborně zaměřená slovíčka a fráze, včetně způsobu přezkoušení, který požadujete.
Úžasné je, že čím více Langino využíváte, tím rychlejší a propracovanější bude Vaše příprava testů.


V čem všem můžete s Langinem pomoci Vaší škole

- Vytvořte si v Langinu vlastní odborný slovník
V každém odvětví existuje spousta slov a slovních obratů, které jsou pro daný obor specifické. Často jde o slovíčka a slovní spojení, která v běžných slovnících v potřebném významu nenajdete. V Langino slovníku je buď už máme, nebo si je můžete do slovníku doplnit a ihned použít při výuce.
zdroje slovníku, vytváření vlastních slovíček

T Nachystejte si Tématické okruhy pro Vaše studenty
Slova a fráze dejte do Témat - například: mikroelektronika, analytika, farmaceutické přípravky, filosofické termíny apod... V Langinu lze témata tvořit velice jednoduše a lze na nich pracovat i týmově.
témata a jejich využití

P Využijte Vašich odborných textů a materiálů
Ve školách se často nachází spousta zajímavých textů, článků, které by byly skvělým podkladem k výuce. Byla by velká škoda je nevyužít. Pokud použijete v Langinu Analýzu textu, dokážete jednoduše propojit slova s větami a připravit je Vašim studentům k výuce. Studovat slovní zásobu v kontextu se známým textem pak pro ně bude násobně účinnější.
analýza textu

4 Učte se v Langinu pomocí profesionálních výukových nástrojů
Vaše nebo i cizí Témata můžete v Langinu studovat kdykoliv bez omezení. Různými metodami procvičíte slovní zásobu, zlepšíte psaní, správnou výslovnost a poslech. Vše zastřešuje inteligentní přezkušování. Langino pozná, co Vám jde lépe, co hůře a podle toho samo upraví počty opakování při výuce.

# Co jednou vytvoříte, opakovaně využijete
Slovník Vám poslouží k odborným překladům, slovní zásobu a věty v Tématech se mohou Vaši studenti učit kdykoliv. Vše, co zpracujete, je skvělý podklad pro Vaše učitele i studenty.

ZJEDNODUŠTE SI PRÁCI, VYUŽÍVEJTE LANGINO!

 
PŘIHLÁŠENÍ DO LANGINO
c
Proč mít Langino účet
c

Langino je mocný pomocník pro studenty, lektory i školy cizího jazyka. Aby však mohlo plnit svuji funkci a užitek, potřebujete si vytvořit Langino účet.
důvody jsou tyto:

Langino se Vám přizpůsobuje

Tím, že je Langino tak flexibilní a dokáže se přizpůsobit Vašim požadavkům, je potřeba tato nastavení uložit a provázat s Vašim účtem.

Vše, co si vytvoříte, Langino naváže na Váš účet

V Langinu vytváříte vlastní slovíčka, fráze, témata. Pokud jste učitel tak i třídy, případně školy. Děláte si zápisy z hodin, zapisujete si údaje o svých klientech.

Využijete inteligentní zkoušení

Studijní nástroje v Langinu di dokážou zapamatovat, které učené výrazy Vám šly lépe, které hůře a podle toho přizpůsobí další procvičování.

 

Nastavení Langino účtu

V Langinu můžete být prakticky neviditelní. Jediné, co je zveřejněno např. pod Vašim vlastním slovíčkem, je Vaše jméno.
Na druhou stranu můžete Langino použít jako Váš pracovní, prodejní a marketingový nástroj. Pak je naopak výhodné zveřejnit hned několik kontaktních údajů, odkazů na stránky, sociální sítě...

 
CHCETE SE PŘIHLÁSIT?
c

Nejste přihlášeni do svého Langino účtu. Vše co vytvoříte bude za krátkou dobu smazáno. Přihlášením zachováte vše, co jste doposud odzkoušeli.

POTŘEBUJEME VAŠE PŘIHLÁŠENÍ
c

Abyste mohli pokračovat, musíte být přihlášeni do svého účtu Langino. Tato akce souvisí s jinými uživateli a bez Vaší identifikace není možná.


přihlásit se zrušit
NAPIŠTE NÁM
c

Pokud máte nějaký problém, chtěli byste nás upozornit na chybu, napsat nápad na vylepšení, nebo nás jen pozdravit - prosím vyplňte formulář níže.

Kontakt na Vás