Langino pro studenty - ZDARMA

Chceš si zlepšit angličtinu?

Dělá ti problém učení slovíček a frází?

Chceš se učit presně to co potřebuješ z mobilu nebo tabletu?

 

Využij Langino! Má skvělé výukové nástroje a je pro tebe úplně ZDARMA!

 

Konec otravného přepisování slovíček!

Stačí si najít jen správné téma, které obsahuje slovíčka a fráze z tvojí učebnice. Nemůžeš ho najít? Tak ho během chvilky vytvoř a nasdílej s kamarády. Ušetříš jim spoustu práce, zbavíš je otravného přepisování a příšťě zase pomůžou oni tobě :)

Lépe si výrazy zapamatuješ, zdokonalíš výslovnost i psaní

Langino má chytré cvičení i přezkušování slovíček. Pamatuje si, co ti jde a co ne. Podle toho ti zvyšuje nebo snižuje počty opakování. Navíc se můžeš učit slovíčka ve větách, které jsou ti blízké.

Langino je dostupné z počítače, telefonu i tabletu

Funguje on-line a je plně přizpůsobené na ovládání ze všech mobilních zařízení a z různých velikostí displejů. Vaši výuku tak máte vždy poruce.


PŘIHLÁŠENÍ DO LANGINO
c
Proč mít Langino účet
c

Langino je mocný pomocník pro studenty, lektory i školy cizího jazyka. Aby však mohlo plnit svuji funkci a užitek, potřebujete si vytvořit Langino účet.
důvody jsou tyto:

Langino se Vám přizpůsobuje

Tím, že je Langino tak flexibilní a dokáže se přizpůsobit Vašim požadavkům, je potřeba tato nastavení uložit a provázat s Vašim účtem.

Vše, co si vytvoříte, Langino naváže na Váš účet

V Langinu vytváříte vlastní slovíčka, fráze, témata. Pokud jste učitel tak i třídy, případně školy. Děláte si zápisy z hodin, zapisujete si údaje o svých klientech.

Využijete inteligentní zkoušení

Studijní nástroje v Langinu di dokážou zapamatovat, které učené výrazy Vám šly lépe, které hůře a podle toho přizpůsobí další procvičování.

 

Nastavení Langino účtu

V Langinu můžete být prakticky neviditelní. Jediné, co je zveřejněno např. pod Vašim vlastním slovíčkem, je Vaše jméno.
Na druhou stranu můžete Langino použít jako Váš pracovní, prodejní a marketingový nástroj. Pak je naopak výhodné zveřejnit hned několik kontaktních údajů, odkazů na stránky, sociální sítě...

 
CHCETE SE PŘIHLÁSIT?
c

Nejste přihlášeni do svého Langino účtu. Vše co vytvoříte bude za krátkou dobu smazáno. Přihlášením zachováte vše, co jste doposud odzkoušeli.

POTŘEBUJEME VAŠE PŘIHLÁŠENÍ
c

Abyste mohli pokračovat, musíte být přihlášeni do svého účtu Langino. Tato akce souvisí s jinými uživateli a bez Vaší identifikace není možná.


přihlásit se zrušit
NAPIŠTE NÁM
c

Pokud máte nějaký problém, chtěli byste nás upozornit na chybu, napsat nápad na vylepšení, nebo nás jen pozdravit - prosím vyplňte formulář níže.

Kontakt na Vás