O projektu Langino

Na projektu Langino.com jsme začali pracovat v roce 2013. V té době jsme měli léta zkušeností s rozjížděním nových firem, makretingovým poradenstvím pro malé i větší podnikatele a zkušenosti vývojem SW aplikací. Pracovali jsme nějakou dobu v oboru jazykového vzdělávání a zde jsme si všimli nedostatků, kterými tato oblast v oblasti SW podpory trpí. Nebyli jsme schopni najít rozumný výukový nástroj použitelný pro obě zúčastněné strany - samouky/studenty a učitele/jazykové školy. Vždy to byl jen SW pro jednu nebo druhou skupinu - nic je nespojovalo.

To nás dovedlo k myšlence vytvořit takový systém, který poslouží studentům k jejich studiu, učitelům k evidenci a přípravě do výuky a nakonec i soukromníkům a jazykovým školám k administraci kurzů, obchodu a marketingu. Uvědomili jsme si, jak propojenost studentů a vyučujících díky jednomu systému přináší možnost vytvářet obrovskou škálu funkcí a služeb, které v oboru chybí.

Chtěli bychom touto formou poděkovat spoustě našich příznivců, kteří nám posílají hodnotné nápady a připomínky. Poděkovat také učitelům a studentům, se kterými úzce spolupracujeme. Jejich podpora a nadšení jsou pro nás obrovským hnacím motorem v dalším - někdy i nelehkém - vývoji Langina.

 

Autoři Langina:

Ing. Tomáš Vychodil

obchodní a marketingový ředitel

Jsem vizionář a rád tvořím nové věci. Miluji život, jeho neustálé změny a překvapení. Baví mne druhým nabízet řešní/produkty, kterým sám věřím a dávají mi smysl. Rád přednáším, motivuji lidi a pracuji s týmem schopných odborníků. Vzdělávání beru jako celoživotní vášeň - asi proto mám tak Langino rád :)

Ing. Filip Slunský

vedoucí vývoje

Jazyky, matematika, logika jsou mojí celoživotní vášní. Fascinuje mne, jaké souvislosti a pravidla se v jazycích nacházejí. Rád hledám v jejich historii a objevy zavádím je do praxe. Ve 14 letech jsem si udělal státnice z angličtiny a od 20 učím učitele jak učit francouštinu a angličtinu. Mám radost, když jim to co objevím mohu převést do praxe...

Tým Langino.com

naši nepostradatelní...

Pracujeme s profesionály a s lidmi, kteří profesionály chtějí být. Jen díky nim můžeme tento projekt realizovat.

Pokud tě zajímá pracovat pro nás, napiš na work@langino.comSpolečnost Langino, s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

PŘIHLÁŠENÍ DO LANGINO
c
Proč mít Langino účet
c

Langino je mocný pomocník pro studenty, lektory i školy cizího jazyka. Aby však mohlo plnit svuji funkci a užitek, potřebujete si vytvořit Langino účet.
důvody jsou tyto:

Langino se Vám přizpůsobuje

Tím, že je Langino tak flexibilní a dokáže se přizpůsobit Vašim požadavkům, je potřeba tato nastavení uložit a provázat s Vašim účtem.

Vše, co si vytvoříte, Langino naváže na Váš účet

V Langinu vytváříte vlastní slovíčka, fráze, témata. Pokud jste učitel tak i třídy, případně školy. Děláte si zápisy z hodin, zapisujete si údaje o svých klientech.

Využijete inteligentní zkoušení

Studijní nástroje v Langinu di dokážou zapamatovat, které učené výrazy Vám šly lépe, které hůře a podle toho přizpůsobí další procvičování.

 

Nastavení Langino účtu

V Langinu můžete být prakticky neviditelní. Jediné, co je zveřejněno např. pod Vašim vlastním slovíčkem, je Vaše jméno.
Na druhou stranu můžete Langino použít jako Váš pracovní, prodejní a marketingový nástroj. Pak je naopak výhodné zveřejnit hned několik kontaktních údajů, odkazů na stránky, sociální sítě...

 
CHCETE SE PŘIHLÁSIT?
c

Nejste přihlášeni do svého Langino účtu. Vše co vytvoříte bude za krátkou dobu smazáno. Přihlášením zachováte vše, co jste doposud odzkoušeli.

POTŘEBUJEME VAŠE PŘIHLÁŠENÍ
c

Abyste mohli pokračovat, musíte být přihlášeni do svého účtu Langino. Tato akce souvisí s jinými uživateli a bez Vaší identifikace není možná.


přihlásit se zrušit
NAPIŠTE NÁM
c

Pokud máte nějaký problém, chtěli byste nás upozornit na chybu, napsat nápad na vylepšení, nebo nás jen pozdravit - prosím vyplňte formulář níže.

Kontakt na Vás