Langino pro lektory a školy

Chcete zjednodušit Vaši přípravu do hodin?

Chcete působit profesionálnějším dojmem?

Chcete usnadnit výuku Vašim studentům?

 

Udělejte z Langina Vašeho velkého pomocníka

 

Zjednodušte studentům výuku slovíček a frází

Studujeme jazyk z různých důvodů. Z nutnosti, tlaku okolí, nebo i pro radost a zábavu. Co je ale pro mnohé z nás nepříjemnou chvílí, tak to je učení se slovíček. Jejich věčné přepisování, opakování a zase zapomínání. Zkuste svým studentům tuto nutnou činnost pomocí Langina zjednodušit. Nasdílejte jim slovní zásobu, kterou jste probrali. Nebudou muset nic opisovat a hned se mohou probrané výrazy učit - třema na mobilu v tramvaji po cestě domů. Určitě to ocení.

Vytvářejte si profesionální Tématicky zaměřené podklady k výuce

Právě probíráte nějaké odborné téma? Chcete ho odučit zajímavě? Máte-li hodinu ve firmě, využijte jejich firemní leták, www stránky nebo katalog. Pokud učíte obecnou angličtinu, najděte například známý výrok nějaké osobnosti, text z písničky nebo článek o aktuální události. Zkopírujte text z těchto materiálů a vložte jej do Analýzy textu v Langinu a vyberte překlady výrazů, které chcete studenty naučit. Langino je automaticky prováže s větami, ve kterých se nachází a připraví k výuce v online výukových nástrojích. Během chvilky takto jednoduše vytvoříte studijní podklady, které jsou obsahově blízké a působí profesionálně.

Přizpůsobte Langino slovník svým potřebám

Na světě je spousta slovníků. V čem je tedy vyjímečný Langino slovník? Je unikátní svou přizpůbivostí. Můžete do slovníku vkládat své vlastní slovní výrazy a slovní spojení. Ovlivníte, jaké fráze se vám zobrazují u hledaných termínů. Synonyma a další tvary slov jsou samozřejmostí. A jak zamezit, abyste viděli jen to, co ve slovníku potřebujete a co považujete za kvalitní? V tom vám pomůžou nastavitelné zdroje obsahu slovníku, které z něj dělají opravdu mocný nástroj jak pro lektora tak i studenta.


Co už teď můžete v Langinu využít

- Používat Langino slovník

T Vytvářet ze slovíček Tématické okruhy

P Používat Analýzu textu na vytváření vazeb slovo/text do výuky

o Sdílet Témata studentům

4 Využívat výukové nástroje

 

Co pro vás chystáme

V Evidenci kurzů

+ Zápisy z hodin a reporting

a Statistiky dovedností studentů

f Marketingovou a finanční zprávu kurzů

 
PŘIHLÁŠENÍ DO LANGINO
c
Proč mít Langino účet
c

Langino je mocný pomocník pro studenty, lektory i školy cizího jazyka. Aby však mohlo plnit svuji funkci a užitek, potřebujete si vytvořit Langino účet.
důvody jsou tyto:

Langino se Vám přizpůsobuje

Tím, že je Langino tak flexibilní a dokáže se přizpůsobit Vašim požadavkům, je potřeba tato nastavení uložit a provázat s Vašim účtem.

Vše, co si vytvoříte, Langino naváže na Váš účet

V Langinu vytváříte vlastní slovíčka, fráze, témata. Pokud jste učitel tak i třídy, případně školy. Děláte si zápisy z hodin, zapisujete si údaje o svých klientech.

Využijete inteligentní zkoušení

Studijní nástroje v Langinu di dokážou zapamatovat, které učené výrazy Vám šly lépe, které hůře a podle toho přizpůsobí další procvičování.

 

Nastavení Langino účtu

V Langinu můžete být prakticky neviditelní. Jediné, co je zveřejněno např. pod Vašim vlastním slovíčkem, je Vaše jméno.
Na druhou stranu můžete Langino použít jako Váš pracovní, prodejní a marketingový nástroj. Pak je naopak výhodné zveřejnit hned několik kontaktních údajů, odkazů na stránky, sociální sítě...

 
CHCETE SE PŘIHLÁSIT?
c

Nejste přihlášeni do svého Langino účtu. Vše co vytvoříte bude za krátkou dobu smazáno. Přihlášením zachováte vše, co jste doposud odzkoušeli.

POTŘEBUJEME VAŠE PŘIHLÁŠENÍ
c

Abyste mohli pokračovat, musíte být přihlášeni do svého účtu Langino. Tato akce souvisí s jinými uživateli a bez Vaší identifikace není možná.


přihlásit se zrušit
NAPIŠTE NÁM
c

Pokud máte nějaký problém, chtěli byste nás upozornit na chybu, napsat nápad na vylepšení, nebo nás jen pozdravit - prosím vyplňte formulář níže.

Kontakt na Vás