Jak v Langinu studovat

Témata - základní prvek vašeho studia

Langino umožňuje studovat slovíčka s vazbou na fráze a text. Učíte se je vždy po skupinkách - tzv. tématech, jak jsme běžně v životě zvyklí. Buď podle lekcí z učebnice, nebo nějakého tématického okruhu, který nás právě zajímá (cestování, nakupování, nepravidelná slovesa, účetnictví, prezentace...).

Kde témata získám?

Stačí si otevřít seznam témat v Langinu a vybrat některé z témat, které někdo volně zpřístupnil - např. Váš lektor, škola nebo firma. Pokud Vás žádné téma nezaujme, potřebujete něco přesně podle Vašich požadavků, není nic jednoduššího, než si vytvořit téma vlastní přesunutím vyhledaných slov ve slovníku, nebo velice efektivním nástrojem - analýzou textu.

Čím Vám Langino při studiu pomůže

Langino jsme vytvořili s jazykovými specialisty a odborníky na fungování mozku tak, abyste si co nejlépe zapamatovali a procvičili studované slovní výrazy. Nikdy nenahradí Vaše nasazení a představivost, to bude vždy na vás, ale v maximální míře Vám usnadní a zpříjemní procvičování a testování Vašich dovedností.

Učíte se přesně to co chcete a potřebujete

V Langinu si může kdokoliv zdarma vytvořit a sdílet vlastní slovíčka, fráze a témata. Nejste nijak vázáni a nuceni se učit věci, které nejsou pro vás podstatné.

Má jedinečné propojení slovíček s větami

Pokud se učíte slovíčka provázané s frázemi, vždy je přednostně vidíte ve výukových nástrojích i ve slovníku. Langino si pamatuje, že právě tato vazba je pro Vás důležitá a zobrazuje Vám ji přednostně ve slovníku i výukových nástrojích.

Inteligentně Vás učí a přezkušuje pomocí výukových nástrojů

Langino ví, co Vám jde lépe, co hůře a podle toho samo nastavuje počty opakování. Nezdržuje Vás termíny, které znáte dobře, ale zaměří se na procvičení věcí, které potřebují více Vaší pozornosti.

jak v langinu studovat
PŘIHLÁŠENÍ DO LANGINO
c
Proč mít Langino účet
c

Langino je mocný pomocník pro studenty, lektory i školy cizího jazyka. Aby však mohlo plnit svuji funkci a užitek, potřebujete si vytvořit Langino účet.
důvody jsou tyto:

Langino se Vám přizpůsobuje

Tím, že je Langino tak flexibilní a dokáže se přizpůsobit Vašim požadavkům, je potřeba tato nastavení uložit a provázat s Vašim účtem.

Vše, co si vytvoříte, Langino naváže na Váš účet

V Langinu vytváříte vlastní slovíčka, fráze, témata. Pokud jste učitel tak i třídy, případně školy. Děláte si zápisy z hodin, zapisujete si údaje o svých klientech.

Využijete inteligentní zkoušení

Studijní nástroje v Langinu di dokážou zapamatovat, které učené výrazy Vám šly lépe, které hůře a podle toho přizpůsobí další procvičování.

 

Nastavení Langino účtu

V Langinu můžete být prakticky neviditelní. Jediné, co je zveřejněno např. pod Vašim vlastním slovíčkem, je Vaše jméno.
Na druhou stranu můžete Langino použít jako Váš pracovní, prodejní a marketingový nástroj. Pak je naopak výhodné zveřejnit hned několik kontaktních údajů, odkazů na stránky, sociální sítě...

 
CHCETE SE PŘIHLÁSIT?
c

Nejste přihlášeni do svého Langino účtu. Vše co vytvoříte bude za krátkou dobu smazáno. Přihlášením zachováte vše, co jste doposud odzkoušeli.

POTŘEBUJEME VAŠE PŘIHLÁŠENÍ
c

Abyste mohli pokračovat, musíte být přihlášeni do svého účtu Langino. Tato akce souvisí s jinými uživateli a bez Vaší identifikace není možná.


přihlásit se zrušit
NAPIŠTE NÁM
c

Pokud máte nějaký problém, chtěli byste nás upozornit na chybu, napsat nápad na vylepšení, nebo nás jen pozdravit - prosím vyplňte formulář níže.

Kontakt na Vás