Budování vlastní slovní zásoby

Už Vás nebaví pořád přepisovat slovíčka?

Máte slovíčka, která se učíte, na mnoha papírcích a v různých poznámkách?

Chcete vědět, co jse se učili a co se potřebujete naučit?

 

Langino Vám pomůže vaše studium sjednostit a zpřehlednit.

 

S Langinem zapisujete vše jen jednou

Langino si pamatuje veškeré termíny a fráze, které jste se v něm učili. Když se chcete stejný termín učit znovu, navazujete na úroveň naučenosti, ve které jste skončili.
Příklad: Lektor Vám přiřadí slovíčka k nastudování. Langino pozná, že některá již umíte - ta z výuky vyřadí. Učí Vás jen to, co momentálně neznáte.
S každým naučením nového slovíčka tak v Langinu roste Vaše slovní zásoba, kterou můžete procvičovat a aktivně udržovat.

Udržování vědomostí ve Vaší paměti pomocí inteligentního přezkušování (již brzy :)

Langino je vyvíjeno spolu s předními odborníky, kteří zkoumají fungování mozku a paměťové techniky. Víme, že lidský mozek má tendenci věci zapomínat. Tento jev je vědci popsán pomocí tzv. Ebinghauzovy křivky zapomínání. Ale nevěšte hlavu, jde s tím elegantně bojovat. Stačí si jen řízeně v určitých časových intervalech učené věci připomenout a míra zapomínání se rapidně sníží.
Langino na to myslí a nabízí Vám inteligentní přezkušování. Sleduje, kdy jste se slovíčka naučili, nastaví je do ideálního harmonogramu opakování a samo se vám v dané době připomene.

 
PŘIHLÁŠENÍ DO LANGINO
c
Proč mít Langino účet
c

Langino je mocný pomocník pro studenty, lektory i školy cizího jazyka. Aby však mohlo plnit svuji funkci a užitek, potřebujete si vytvořit Langino účet.
důvody jsou tyto:

Langino se Vám přizpůsobuje

Tím, že je Langino tak flexibilní a dokáže se přizpůsobit Vašim požadavkům, je potřeba tato nastavení uložit a provázat s Vašim účtem.

Vše, co si vytvoříte, Langino naváže na Váš účet

V Langinu vytváříte vlastní slovíčka, fráze, témata. Pokud jste učitel tak i třídy, případně školy. Děláte si zápisy z hodin, zapisujete si údaje o svých klientech.

Využijete inteligentní zkoušení

Studijní nástroje v Langinu di dokážou zapamatovat, které učené výrazy Vám šly lépe, které hůře a podle toho přizpůsobí další procvičování.

 

Nastavení Langino účtu

V Langinu můžete být prakticky neviditelní. Jediné, co je zveřejněno např. pod Vašim vlastním slovíčkem, je Vaše jméno.
Na druhou stranu můžete Langino použít jako Váš pracovní, prodejní a marketingový nástroj. Pak je naopak výhodné zveřejnit hned několik kontaktních údajů, odkazů na stránky, sociální sítě...

 
CHCETE SE PŘIHLÁSIT?
c

Nejste přihlášeni do svého Langino účtu. Vše co vytvoříte bude za krátkou dobu smazáno. Přihlášením zachováte vše, co jste doposud odzkoušeli.

POTŘEBUJEME VAŠE PŘIHLÁŠENÍ
c

Abyste mohli pokračovat, musíte být přihlášeni do svého účtu Langino. Tato akce souvisí s jinými uživateli a bez Vaší identifikace není možná.


přihlásit se zrušit
NAPIŠTE NÁM
c

Pokud máte nějaký problém, chtěli byste nás upozornit na chybu, napsat nápad na vylepšení, nebo nás jen pozdravit - prosím vyplňte formulář níže.

Kontakt na Vás