Bezpečnostní prvky Langino.com

V Langinu jsme si plně vědomi odpovědnosti s nakládáním osobních údajů vložených do portálu Langino.com. Proto je celý systém už od začátku nastaven tak, aby dokázal co nejvíce ochránit data, ketré se v Langinu nachází.

Zde jsou některé z bezpečnostních pravidel a opatření, které na Langinu používáme:

Data jsou na serverech Amazonu

Využíváme špičkové a léty prověřené služby Amazon web services. Kvalita a bezpečnost těchto datových center je na té nejvyšší světové úrovni. Navíc nám nabízené služby Amazonu umožňují zajistit téměř 100% stabilitu provozu, bez výpadků například z nedostatku výkonu. Spolehlivosti serverů Amazonu využívají např. firmy jako Vodafone, Siemens, Nokia, Unilever, BMW, Ericsson, GE, Philips, SAP, Cannon, Pinteres, Prezi...

HTTPS zabezpečení přenosu dat

Data přenášená mezi vámi (vaším webovým prohlížečem) a servery Amazonu (kde je umístěno i Langino) jsou šifrována pomocí SSL. Tím chráníme data před případným nežádaným odposloucháváním, podvržením dat.

Hashování Vašeho přihlašovacího hesla

Vaše přihlašovací heslo je ihned po zadání převedeno a uloženo na serverech Langina v zakódovaném tvaru. Tím nikdo, ani naši programátoři, nezjistí jak vaše heslo vypadá.

Chráníme Vaši emailovou adresu

Vaše emailová adresa pro Langino je tím nejdůležitějším identifikačním prvkem a spojením s Vámi. Pokud zapomenete heslo, posíláme jeho obnovu přes vaši emailovou adresu. Váš email nikde sami nezveřejňujeme ani ji neposkytujeme třetím stranám. Jediné, co zveřejňujeme, je vaše jméno a příjmení jako odkaz na Váš Langino profil. A to pouze v případě, když jste uveden jako autor nových slovíček, témat nebo kurzů.

Vy určujete, co se o Vás jiní dozví

Pokud jste student, většinou nemáte důvod zveřejňovat další osobní a kontaktní údaje. Pokud jste ale např. soukromý lektor, nebo máte jazykovou školu, můžete využít marketingových a obchodních nástrojů, které Langino nabízí. V takovém případě je vhodné na sebe uvést email, telefon, adresu, kontakty na sociální sítě atp. Vše si můžete přehledně nastavit ve svém Langino profilu, údaje zobrazit nebo skrýt. Je to plně pod vaší kontrolou.

 
PŘIHLÁŠENÍ DO LANGINO
c
Proč mít Langino účet
c

Langino je mocný pomocník pro studenty, lektory i školy cizího jazyka. Aby však mohlo plnit svuji funkci a užitek, potřebujete si vytvořit Langino účet.
důvody jsou tyto:

Langino se Vám přizpůsobuje

Tím, že je Langino tak flexibilní a dokáže se přizpůsobit Vašim požadavkům, je potřeba tato nastavení uložit a provázat s Vašim účtem.

Vše, co si vytvoříte, Langino naváže na Váš účet

V Langinu vytváříte vlastní slovíčka, fráze, témata. Pokud jste učitel tak i třídy, případně školy. Děláte si zápisy z hodin, zapisujete si údaje o svých klientech.

Využijete inteligentní zkoušení

Studijní nástroje v Langinu di dokážou zapamatovat, které učené výrazy Vám šly lépe, které hůře a podle toho přizpůsobí další procvičování.

 

Nastavení Langino účtu

V Langinu můžete být prakticky neviditelní. Jediné, co je zveřejněno např. pod Vašim vlastním slovíčkem, je Vaše jméno.
Na druhou stranu můžete Langino použít jako Váš pracovní, prodejní a marketingový nástroj. Pak je naopak výhodné zveřejnit hned několik kontaktních údajů, odkazů na stránky, sociální sítě...

 
CHCETE SE PŘIHLÁSIT?
c

Nejste přihlášeni do svého Langino účtu. Vše co vytvoříte bude za krátkou dobu smazáno. Přihlášením zachováte vše, co jste doposud odzkoušeli.

POTŘEBUJEME VAŠE PŘIHLÁŠENÍ
c

Abyste mohli pokračovat, musíte být přihlášeni do svého účtu Langino. Tato akce souvisí s jinými uživateli a bez Vaší identifikace není možná.


přihlásit se zrušit
NAPIŠTE NÁM
c

Pokud máte nějaký problém, chtěli byste nás upozornit na chybu, napsat nápad na vylepšení, nebo nás jen pozdravit - prosím vyplňte formulář níže.

Kontakt na Vás